GŁODNI GRY

Po dwutygodniowej przerwie markowiccy chłopcy wracają do ligowych zmagań. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Siedlisk.

Na papierze jesteśmy zdecydowanymi faworytami, ale dotychczasowe zmagania drużyn w naszej grupie pokazały, że czasem ci faworyci pozostają nimi wyłącznie na papierze...

Płomień Siedliska zgromadził dotychczas 4 pkt, a nasz zespół ma ich na koncie 15. Markowice rozegrały również o jedno spotkanie mniej (mecz z Grzegorzowicami przeniesiony został na wiosnę 2017r.). Na niekorzyść niedzielnego przeciwnika przemawia również fakt, iż nie czują się oni dobrze na wyjazdach, gdzie przegrali wszystkie mecze, a stosunek bramkowy wynosi 4-22. LKS 07 u siebie gra przyzwoicie i nie zaznał jeszcze porażki (3 zwycięstwa i remis, stosunek bramek 12-4).

Mecz rozpocznie się o godz. 13.30 na markowickim Estadio. Na „dużego głoda” najlepsze jest zwycięstwo!

Zapraszamy!