"OKIEM TRENERA"

Trener Maciej Kozicki o wygranej z Siedliskami:

Patrząc na sam wynik można pomyśleć, że zagraliśmy dobry mecz i byliśmy zdecydowanie lepsi. Niestety tak nie było. Oczywiście - wynik jak najbardziej cieszy, ale styl w jakim go osiągnęliśmy - już mniej. Wpływ na to miały bez wątpienia szybko strzelone dwie bramki. Wprowadziły one w nasze poczynania zbyt dużo spokoju i negatywnego luzu. Nagle jakbyśmy zapomnieli o założeniach przedmeczowych. Brakowało determinacji, mobilności, płynności - zwłaszcza w fazach przejściowych. Cieszy na pewno fakt, że nie straciliśmy bramki (po ostatnich meczach było to główne założenie) - choć duża w tym zasługa indolencji strzeleckiej przeciwników. Za tydzień w Jankowicach musimy zaprezentować zdecydowanie wyższy poziom... bo jeśli zagramy tak jak dzisiaj, to o punkty będzie bardzo ciężko. Liczę na przełamanie złej passy na wyjeździe. Musimy zagrać na 100% naszych możliwości - a wtedy o wynik jestem spokojny.