Wygrane mecze naszych Trampkarzy i Orlików

W poniedziałek 17 października drużyna Orlików LKS 07 Markowice rozegrała ostatnie spotkanie Ligi Orlików w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem przy Jordana była drużyna KS 05 Krzanowice. Zawodnicy Markowic za wszelką cenę chcieli się zrehabilitować za porażkę w Krzanowicach 4:8. Zadanie udało się zrealizować perfekcyjnie. Po pierwszych 30 minutach gry Orliki Markowic prowadziły 5:2. Ostatecznie po wymianie ciosów w drugiej połowie spotkanie zakończyło się zwycięstwem LKS 07 Markowice 10:6. Drużyna Orlików Markowic po rozegraniu sześciu spotkań w grupie (przed rozgrywkami wycofały się dwie drużyny z rywalizacji), zajęła ostatecznie 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów, notując 2 zwycięstwa, remis oraz 3 porażki.

W meczu z Krzanowicami zagrali: Jakub Aksman, Jakub Pękosz, Jakub Pakuła, Nataniel Latoń, Gracjan Sroka, Jakob Wolski, Paweł Klimas (kpt)- oraz rezerwowi Tobiasz Mandera, Krzysztof Rosiński, Dawid Hajduczek, Dawid Henek, Kamil Mikołajek, Patryk Kociołek, Paweł Węgrzyński, Oliwier Linde, Kuba Czogała. Bramki zdobyli: Paweł Klimas 4, Gracjan Sroka 4, Jakob Wolski 2.

W sobotni poranek drużyna Trampkarzy młodszych LKS 07 Markowice odniosła długo wyczekiwane zwycięstwo w rundzie jesiennej. Spotkanie z GKS "Dąb" Gaszowice rozpoczęło się bardzo obiecująco. Po 10 minutach zespól gospodarzy po precyzyjnych uderzeniach Wiktorii Uranin oraz Agaty Grela prowadził 2:0. Pod koniec pierwszej połowy wynik na 3:0 do przerwy pięknym strzałem w okienko ustalił Piotr Stawinoga. Po zmianie stron nadal atakowali Trampkarze Markowic czego efektem były dwie kolejne bramki Piotra Stawinogi oraz Piotra Ritzki. Wtedy wkradło się lekkie rozprężenie w szeregach obronnych Markowiczan czego efektem były dwie strzelone bramki przez drużynę gości. Po lekkiej drzemce znów do ataku ruszyli gospodarze, którzy zdobywali kolejne gole. Na 7:2 podwyższył Michał Gomułka skutecznie główkując po rzucie rożnym. Kolejne dwie bramki były autorstwa Jakuba Jasnego po perfekcyjnych uderzeniach z dystansu. Wynik na 10:2 ustalił Piotr Stawinoga, który strzelił swoją czartą bramkę w ostatniej minucie meczu.

W meczu z Gaszowicami zagrali: Szymon Kryk, Wojciech Węgrzyński, Jakub Jasny, Bartosz Pakuła, Piotr Stawinoga, Michał Gomułka, Agata Grela, Paulina Ławniczak, Wiktoria Uranin (kpt), Kamil Jureczko, Piotr Ritzka - oraz rezerwowi Paweł Kotula, Paweł Jasny, Jakub Grochal, Mateusz Kargul. Bramki zdobyli: Piotr Stawinoga 4, Jakub Jasny 2, Agata Grela, Wiktoria Uranin, Michał Gomułka oraz Piotr Ritzka po 1.