"OKIEM TRENERA"

OKIEM TRENERA

Trener Maciej Kozicki nie miał powodów do zadowolenia po meczu swojej drużyny z LKS Górki Śląskie:

Niedzielny mecz składał się z dwóch diametralnie inaczej zagranych przez nas połówek. Pierwsza część meczu to dużo dyskusji z arbitrem i między sobą, a mało gry - niestety.
W przerwie odbyliśmy w szatni męską rozmowę i druga połowa wyglądała już o wiele lepiej. Skupiliśmy się na grze i zepchnęliśmy przeciwnika do głębokiej defensywy. Brakowało jednak ostatniego dogrania. Staraliśmy się, byliśmy ruchliwi, ale to za mało na dobrze dysponowaną tego dnia linię defensywy przeciwnika, która w drugiej połowie składała się prawie całe 45 minut z 11 zawodników. Paradoksalnie to w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie bardziej klarowne sytuacje.

Niestety koniec końców przegraliśmy ważny mecz dla układu tabeli. Jedna dobrze zagrana połowa na takiego przeciwnika, to zdecydowanie za mało. Teraz musimy się podnieść i w kolejnym meczu wrócić na właściwe tory.