naszraciborz.pl typuje:

naszraciborz.pl prezentuje:

LKS Górki Śląskie – LKS 07 Markowice

Po przegranej walce z rezerwami Rogowa, przez zespołem Macieja Kozickiego kolejny przeciwnik z górnej półki. Będzie nim ekipa Michała Brachmańskiego, czyli LKS Górki Śląskie. Drużyna gospodarzy tego pojedynku ma na swym koncie dwadzieścia osiem punktów, co daje jej miejsce w czołówce tabeli B klasy. Markowice tracą do swego najbliższego przeciwnika cztery punkty. Tak więc zespół Górek Śląskich, nawet w wypadku wygranej zespołu z dzielnicy Raciborza, pozostanie poza jej zasięgiem. Nie oznacza to jednak, że markowiczanie poddadzą się bez walki. Tej w nadchodzącym meczu z całą pewnością nie zabraknie. Kibice gości na pewno zastanawiają się, czy drużynie uda się uniknąć błędów popełnionych w meczu z rezerwami Rogowa. Jeśli takowe nie pojawią się w starciu z Górkami, sympatycy Markowic, którzy z pewnością wybiorą się na ten mecz, mogą być świadkami naprawdę dobrego widowiska.
Nasz typ: X