"Dublet Młodzików"

Piłkarski weekend został przedłużony do Wtorku za sprawą naszej drużyny Młodzików. Po wygranym sobotnim meczu z drużyną AP United Rydułtowy, Młodziki udały się do Piotrowic Wielkich rozegrać mecz z miejscową drużyną LKS Start Pietrowice Wlk.
Od początku do niemal samego końca wynik meczu był sprawą otwartą. Na 6 minut przed ostatnim gwizdkiem, kapitan naszego zespołu Paweł Klimas dokładnym dośrodkowaniem skierował piłkę w pole karne gdzie czekał nasz napastnik Gracjan Sroka, który precyzyjnym strzałem głową skierował ją do bramki przeciwnika. Ostateczny wynik spotkania 1:0 dla naszej drużyny. To już trzeci mecz bez porażki. Trzymamy kciuki żeby ta passa trwała jak najdłużej. Teraz drużyna będzie miała chwilkę wytchnienia ponieważ w nadchodzący weekend czeka nasz zespół pauza.
Gratulujemy wygranej