"OKIEM TRENERA"

OKIEM TRENERA

Trener Maciek Kozicki po ostatnim w tym roku meczu LKS 07:

W końcu! W końcu odczarowaliśmy własne boisko. Przez całe 90 minut mieliśmy mecz pod kontrolą i tylko przez naszą niemoc strzelecką, tak długo utrzymywał się wynik remisowy. W końcu jednak przełamaliśmy się i później szło już lepiej.
Dziękuję chłopakom za ciężką pracę i zaangażowanie jakie włożyli w treningi i mecze. Najbardziej zadowolony jestem z frekwencji - na tym, jako trenerowi, bardzo mi zależy, bo w niższych klasach rozrywkowych jest to największą bolączką. Wynik punktowy też nie jest najgorszy - mamy kontakt z czołówką i tylko 4 punkty straty do lidera.
Teraz czeka nas ciężka praca przez całą zimę - odbędziemy aż 35 jednostek treningowych przed pierwszym meczem rundy rewanżowej, a przygotowania do rundy wiosennej zaczynamy już 13 stycznia.