LKS 07 on tour!
Na B-klasowym piłkarskim szlaku czeka nas kolejny przystanek - Cyprzanów. Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 zagościmy na tamtejszym boisku, by wywieść z niego po 90 minutach harówki cenne 3 punkty! Straciliśmy już wystarczająco dużo punktów i nie stać nas na kolejne wpadki.
Dzięki ostatniemu zwycięstwu z Górkami Śląskimi wróciliśmy na właściwe tory, ale wciąż dużo pracy przed nami i daleko nam do realizacji naszych celów. Jeśli jednak zaangażowanie, ambicja i wola walki będą na odpowiednio wysokim poziomie - o wynik w sobotnie popołudnie możemy być spokojni. Cyprzanów zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 7 pkt, natomiast LKS 07 zgromadził ich 11 i zajmuje 4 miejsce. Niech nikogo jednak nie zmyli pozycja w tabeli obu ekip. Ten sezon jest wyjątkowo zacięty, w tabeli panuje duży ścisk, a każda drużyna zajadle walczy o punkty, by w obliczu reorganizacji rozgrywek zapewnić sobie przede wszystkim B-klasowy byt.
U siebie Cyprzanów jest w tym sezonie niepokonany. Przeciwnicy rozegrali dotychczas na swoim boisku 2 mecze i oba wygrali (Rudnik, Gamów), zdobywając przy tym 8 bramek, tracąc tylko 1. Markowice poczynają sobie na wyjazdach ze zmiennym szczęściem... Zwycięstwo w Rudzie Kozielskiej, porażka z Adamowicami i pamiętny remis z Rudnikiem. Do tego stosunek bramek 3-2, który też nie robi wrażenia.
Wszystko zweryfikuje boisko - oby z "happy endem" dla markowickiego klubu! Wszyscy na mecz!