naszraciborz.pl typuje

naszraciborz.pl typuje

LKS 07 Markowice – LKS Owsiszcze

Przed Markowicami kolejny trudny mecz. Do tej pory ekipa Macieja Kozickiego radzi sobie naprawdę dobrze. W pięciu meczach zdobyła trzynaście punktów, czyli jak łatwo przewidzieć, cztery mecze wygrała i jeden zremisowała. Zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli B klasy. Ekipa spod czeskiej granicy, czyli Owsiszcze także radzi sobie dobrze. Plasuje się na miejscu czwartym i ma na swym koncie dziesięć oczek. Różnic dzieląca obie ekipy to więc trzy punkty. Czy Markowice będą kontynuowały swą dobrą passę i odprawią Owsiszcze z kwitkiem? A może to ekipa gości jako pierwsza pozbawi zespół z dzielnicy Raciborza kompletu punktów? O to drugie rozwiązanie łatwo nie będzie, lecz dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.
Nasz typ: 1